KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8616419
nr 861 6419
Gouache
Ruben Hellman, signerad. 1943, tussilago, 18x19
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:04:26
300 kr
300 kr
600 kr
600 kr
700 kr
900 kr
Gouache